Umarex 6mm Platzpatronen(100)
Item No: SS203
EUR 13,90
In stock
No shipping
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Schreckschuss/Tränengaspistole 6mm inkl.15mm Becher.
| Title | Röhm RG 300 |
|---|---|
| Length | 144mm |
| Item No | SS139 |
| Producer | Röhm |
| Caliber | 6mm |
| Magazine capacity | 10 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 465g |
| Type/Batch/Serial No. | 707.02.00 |
Umarex GmbH & Co KG
Donnerfeld 2
59757 Arnsberg, DE
service@umarex.de