Ansmann Batterie Type CR2032(3V)
Item No: AKK739D
EUR 2,90
In stock
Swiss Arms Scope 1,25-6x26E reticle SK01 F191 for 11mm rail (airgun)
| Title | Swiss Arms Scope 1,25-6x26E reticle SK01 F191 for 11mm rail( beleuchtet) |
|---|---|
| Length | 262mm |
| Item No | OPT711 |
| Producer | Swiss Arms |
| Batterytype | 1xCR2032 |
| Volt | 3V |
| Pieces | 1 |
| Weight | 442g |
CYBERGUN
40 Boulevard Henri Sellier
92150 Suresnes, F
contact@cybergun.com