Umarex MOSQUITO 4,5mm (500)
Item No: LD200
EUR 5,90
In stock
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Dieses Luftdruckwaffe hat ein Pumpsystem und ist überall einsetzbar.
- automatische Sicherung
- verstellbarer abzug
- verstellbarer Matchgriff
- verstellbares Korn
- verstellbare Kimme
- variable Stärke-je nach Pumpeinsatz bis zu 230m/s
- ca. 4,5mm Diabolo
| Title | ZORAKI HP01 Ultra (12,6J) 4,5mm |
|---|---|
| Length | 378mm |
| Item No | LDP122 |
| Type | manuell |
| Producer | ZORAKI |
| Meter/second | 225 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 1 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 1118g |
| Joule | 12,6J |
ISSC Handels GmbH
Kasernstr. 22
4910 Ried im Innkreis, A
office@issc.at