Benjamin Pellet Hunting Assortment 5,5mm (400)
Item No: LD233
EUR 16,90
Sold out
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Diese Luftdruckwaffe hat ein Pumpsystem und ist überall einsetzbar.
- automatische Sicherung
- verstellbarer abzug
- verstellbarer Matchgriff
- verstellbares Korn
- verstellbare Kimme
- variable Stärke-je nach Pumpeinsatz bis zu 159m/s
- ca. 5,5mm Diabolo
| Title | ZORAKI HP01 (10,7J) 5,5mm |
|---|---|
| Length | 298mm |
| Item No | LDP121-5,5 |
| Type | manuell |
| Producer | ZORAKI |
| Meter/second | 160 |
| Caliber | 5,5mm |
| Magazine capacity | 1 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 1070g |
| Joule | 10,7J |
ISSC Handels GmbH
Kasernstr. 22
4910 Ried im Innkreis, A
office@issc.at