JSB/Umarex 4,49mm Match (500)
Item No: LD149
EUR 13,90
In stock
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Luftpistole Gamo PR-45. Einzelschuss-Luftpistole mit rückstossfreiem System.
Diese arbeitet mit vorkomprimierter Luft und hat einen Präzisionslauf und ein verstellbares Visier. Inkludiert sind 250 Diabolo.
4,5mm Diabolo.
| Title | GAMO PR45 |
|---|---|
| Length | 275mm |
| Item No | LDP124 |
| Producer | GAMO |
| Meter/second | 120 |
| Shootingcapacity | 1 |
| Caliber | 4,5 mm |
| Magazine capacity | 1 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 880g |
GTML GmbH
Ehring 7
5112 Lamprechtshausen, A
office@gtml.at