0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Airguns (4,5mm/5,5mm) // Cocking Pistols // CROSMAN // CROSMAN P1322 (8,5J) //
CROSMAN P1322 (8,5J)
Item No: LDP103-1322
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
In stock
No shipping
EUR 159,90
EUR 149,90
incl. 20% Tax / excl. Shipping
description
Multipumpaction Pistole. 5,5mm Diabolo. 8,5Joule
Siehe auch: https://www.crosman.com/product/crosman-american-classic-22
| Title | CROSMAN P1322 (8,5J) |
|---|---|
| Length | 346mm |
| Item No | LDP103-1322 |
| Type | manuell |
| Producer | CROSMAN |
| Meter/second | 140 |
| Shootingcapacity | 1 |
| Caliber | 5,5mm |
| Magazine capacity | 1 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 975g |
| Joule | 8,5 |
| Type/Batch/Serial No. | 401007 |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
Militaria.pl
ul. Oławska 16
50-123 Wrocław
b2b@militaria.pl

