JSB 4,50mm Straton(500)
Item No: LD152
EUR 18,50
Sold out
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Das robuste Modell mit klassischem Knicklaufsystem hat 19,5 Joule und ist mit einem Allwetter-Lochschaft sowie einer schockabsorbierenden Schaftkappe aus Gummi ausgerüstet.
| Title | SA TG1 Black (19,5Joule) |
|---|---|
| Length | 1100mm |
| Item No | LDG34A |
| Type | Manuell |
| Producer | Swiss Arms |
| Meter/second | max. 360 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 1 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 3890g |
CYBERGUN
40 Boulevard Henri Sellier
92150 Suresnes, F
contact@cybergun.com