JSB/Umarex 4,49mm Match (500)
Item No: LD149
EUR 13,90
In stock
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Das robuste Modell mit Nitrosystem im klassischem Knicklaufsystem,
hat 19,9 Joule und ist mit einem Allwetter-Lochschaft sowie einer schockabsorbierenden Schaftkappe aus Gummi ausgerüstet.
Ein Zielfernrohr 4 x 32 ist im Lieferumfang enthalten.
| Title | SA TAC1 Nitro Black/Green inkl. 4x32 Scope (19,9oule) |
|---|---|
| Length | 1100mm |
| Item No | LDG39 |
| Type | Manuell |
| Producer | Swiss Arms |
| Meter/second | max. 360 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 1 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 3100g |
CYBERGUN
40 Boulevard Henri Sellier
92150 Suresnes, F
contact@cybergun.com