JSB 4,50mm Straton(500)
Item No: LD152
EUR 18,50
Sold out
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Das robuste Modell mit klassischem Knicklaufsystem hat 19,5 Joule und ist mit einem Allwetter-Lochschaft sowie einer schockabsorbierenden Schaftkappe aus Gummi ausgerüstet. Ein Zielfernrohr 4 x 32 ist im Lieferumfang enthalten.
| Title | SA 1200 Tactical Black inkl. 4x32 Scope (19,5 Joule) |
|---|---|
| Length | 1092mm |
| Item No | LDG33 |
| Type | Manuell |
| Producer | Swiss Arms |
| Meter/second | max. 360 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 1 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 3500g |
| Joule | 19,5 |
CYBERGUN
40 Boulevard Henri Sellier
92150 Suresnes, F
contact@cybergun.com