Gewehr Tragetasche 1200x300mm
Item No: HOL812
EUR 35,90
In stock
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
Kipplaufgewehr(bis zu 70% weniger Geräusche als bei einem Standard Kipplaufgewehr-durch komprimiertem Nitrogen statt einer Feder)
inkl. 4x32 Zielfernrohr. 17 Joule und Kunstoffschaft- 4,5mm Diabolo
Siehe auch:https://www.crosman.com/crosman-shockwave-177
| Title | Crosman Shockwave NP Elite inkl. 4x32 ZF (17 Joule) |
|---|---|
| Length | 1104mm |
| Item No | LDG09 |
| Type | Manuell |
| Producer | Crosman |
| Meter/second | max. 300 |
| Shootingcapacity | 1 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 1 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 3401g |
| Joule | 17 |
Militaria.pl
ul. Oławska 16
50-123 Wrocław
b2b@militaria.pl