0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Airguns (4,5mm/5,5mm) // Cocking Rifles // BENJAMIN // Benjamin Trail NP XL (34Joule) inkl. 3-9x40 ZF //
Benjamin Trail NP XL (34Joule) inkl. 3-9x40 ZF
Item No: LDG16
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
In stock
No shipping
EUR 598,00
EUR 489,90
incl. 20% Tax / excl. Shipping
description
Kipplaufgewehr(bis zu 70% weniger Geräusche als bei einem Standard Kipplaufgewehr-durch komprimiertem Nitrogen statt einer Feder) mit braunen Holzschaft und 3-9x40 Zielfernrohr- 4,5mm Diabolo. 34 Joule
Siehe auch: https://www.benjaminairguns.com/trail-xl-magnum
| Title | Benjamin Trail NP XL (34Joule) inkl. 3-9x40 ZF |
|---|---|
| Length | 1245mm |
| Item No | LDG16 |
| Type | Manuell |
| Producer | Benjamin |
| Meter/second | max. 457 |
| Shootingcapacity | 1 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 1 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 3860g |
| Joule | 34 |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
Militaria.pl
ul. Oławska 16
50-123 Wrocław
b2b@militaria.pl

