0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Airguns (4,5mm/5,5mm) // CO² Pistols // H&K // H&K P30 ODG //
description
CO² Pistole - 4,5mm Diabolo(8 Schuss) oder Stahlrundkugeln(15 Schuss).
Inklusive 2 Magazintrommeln für Diabolo.
| Title | H&K P30 ODG |
|---|---|
| Length | 180mm |
| Item No | LDP42ODG |
| Type | CO² |
| Producer | Heckler & Koch |
| Meter/second | 120 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 8 / 15 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 786g |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
Umarex GmbH & Co KG
Donnerfeld 2
59757 Arnsberg, DE
service@umarex.de