4,5mm Stahlrundkugeln (3000)
Item No: LD208
EUR 11,00
In stock
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
AK47 CO² Gewehr in massiver Vollmetallausführung mit Echtholzschaft-neue Version!
4,5mm BB Stahlrundkugeln.
| Title | AK 47 Vollmetall mit Echtholzschaft Vers. 2 |
|---|---|
| Length | 897mm |
| Item No | LDG80 |
| Marksmanship | ca. 20m |
| Type | CO² |
| Producer | CYBERGUN |
| Meter/second | 110 |
| Shootingcapacity | 1 |
| Caliber | 4,5 mm |
| Magazine capacity | 19 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 3050g |
CYBERGUN
40 Boulevard Henri Sellier
92150 Suresnes, F
contact@cybergun.com