0 Product
EUR 0,00
Shopping Cart // Airguns (4,5mm/5,5mm) // CO² Rifles // CROSMAN // Crosman 1077 (9,2 Joule) //
Crosman 1077 (9,2 Joule)
Item No: LDG105
This product cannot be ordered for shipping according to the Austrian Industrial Code § 50 paragraph. 2 and is therefore only sold and handed over in our store in Vienna!
In stock
No shipping
EUR 179,90
EUR 149,90
incl. 20% Tax / excl. Shipping
description
CO² Gewehr mit 9,2 Joule und schwarzem Kunststoffschaft- 4,5mm Diabolo
Siehe auch: https://www.crosman.com/crosman-repeatairr-1077-co-177-pellet-air-rifle-black
| Title | Crosman 1077 (9,2 Joule) |
|---|---|
| Length | 937mm |
| Item No | LDG105 |
| Type | CO2 |
| Producer | Crosman |
| Meter/second | 191 |
| Caliber | 4,5mm |
| Magazine capacity | 12 |
| Pieces | 1 |
| Weight | 1674g |
Responsible Economic Operator according to the Product Safety Regulation (GPSR)
Militaria.pl
ul. Oławska 16
50-123 Wrocław
b2b@militaria.pl

