GÜRTELHOLSTER Universal
ArtNr: HOL826
EUR 19,00
Lagernd
CO² Pistole mit Metallschlitten und Blowback - 6mm BB.
The CZ 75 P-07 DUTY is the new generation of the CZ 75 family which was designed back in 1975 by the famous small arms manufacturer Česká Zbrojovka, Czech Repliblic. The CZ 75 P-07 DUTY is a compact tactical pistol and has an integrated front waiver rail for mounting light and/or laser. The barrel has threads for a silencer. The grip and metal slide carries authentic CZ markings and every gun comes with its own unique serial number.This version is powered by a 12g Co2 capsule stored in the grip using the easy-load system and the BB’s are put in the drop-out magazine.
| Beschreibung | CZ75 P-07 Duty |
|---|---|
| Länge | 186mm |
| ArtNr | WC79A |
| Type | CO² |
| Hersteller | ASG |
| Meter/Sekunde | 109 |
| Kaliber | 6mm |
| Magazinkapazität | 16 |
| Stk | 1 |
| Gewicht | 815g |
| Joule | 1,4 |
| Typen/Chargen/Serien Nr. | 16720 |
ActionSportGames A/S
Bjergvangen 1
3060 Espergaerde, DK
sales@actionsportgames.com