GÜRTELHOLSTER Universal
ArtNr: HOL826
EUR 19,00
Lagernd
CO² Pistole mit Metallschlitten und Blowback - 6mm BB.
The blowBack version of the popular fully licensed CZ 75D Compact. The metal slide and BB’s are powered by a 12g Co2 capsule stored in the magazine. The power on this pistol is very high, 105 m/s (345fps), despite the blowback function. The adjustable Hop-up of the CZ 75D makes this pistol a very accurate choice.
| Beschreibung | CZ75 D Compact |
|---|---|
| Länge | 185mm |
| ArtNr | WC99 |
| Type | CO² |
| Hersteller | ASG |
| Meter/Sekunde | 105 |
| Kaliber | 6mm |
| Magazinkapazität | 16 |
| Stk | 1 |
| Gewicht | 805g |
ActionSportGames A/S
Bjergvangen 1
3060 Espergaerde, DK
sales@actionsportgames.com