JSB/Umarex 4,49mm Match (500)
ArtNr: LD149
EUR 13,90
Lagernd
Dieses Produkt ist laut österr. Gewerbeordnung §50 Abs.2 per Versand nicht bestellbar und wird daher nur bei uns im Geschäftslokal in Wien verkauft und ausgeliefert!
High speed power tactical design, Break barrel cocking system with modern and easy locking system, Open front sight / Large muzzle break with open front sight, Precision rifled barrel special Wood film coated , Micro adjustable rear sight for both windage and elevation Truglo, Special stainless black elecsol coating.
4,5mm Diabolo.
| Beschreibung | RETAY 125X Wood (30J) |
|---|---|
| Länge | 1161mm |
| ArtNr | LDG66 |
| Hersteller | Retay |
| Meter/Sekunde | 260 |
| Schusskapazität | 1 |
| Kaliber | 4,5mm |
| Magazinkapazität | 1 |
| Stk | 1 |
| Gewicht | 3390g |
| Joule | 30 |
Umarex GmbH & Co KG
Donnerfeld 2
59757 Arnsberg, DE
service@umarex.de