0,12g Fluormunition in Schnelladeflasche-1000
ArtNr: MUN408
EUR 4,90
Lagernd
The EMG Gemtech GM-9 suppressor is a high quality, fully licensed product that features a great look. Other than this being a standard suppressor, it also comes packed with an Acetech Lighter S tracer unit, making it look great and function with a great performing tracer.
Threading:
| Beschreibung | EMG Gemtech GM-9 with Acetech Lighter S Tracer Unit - Black |
|---|---|
| Länge | 195mm |
| ArtNr | ZD951 |
| Hersteller | EMG |
| Batterie Type | 1x3,7V |
| Kaliber | 6mm |
| Stk | 1 |
| Gewicht | 130g |
| Typen/Chargen/Serien Nr. | EMG-GEM02-BK |
RWA Europe
Calle Bergueda n15, nave 8A
08130 Santa Perpetua de Mogoda, ES
sales.eu@rwa-group.com