GREENGAS+ für Gaswaffen 1000ml
ArtNr: MUN460
EUR 10,00
Lagernd
The Navy pistol is the weapon of the U.S. Navy Seals special forces.
It offers great reliability, solid performance and very good accuracy.
Our replicas have official Swiss Arms markings and are composed of an all-metal body with plastic grip.
They are equipped with a functional decocking lever and a realistic double action trigger.
Diese Waffe hat ein Blowbacksystem(Schlitten repetiert automatisch mit)
| Beschreibung | Navy Pistol Vollmetall (P226) Gasblowback |
|---|---|
| Länge | 195mm |
| ArtNr | W349 |
| Treffsicherheit | ca. 15m |
| HopUp | Ja - verstellbar |
| Hersteller | Cybergun |
| Meter/Sekunde | 90 |
| Schusskapazität | 1 |
| Kaliber | 6mm |
| Magazinkapazität | 25+1 |
| Stk | 1 |
| Gewicht | 875g |
| Joule | 0,9J |
CYBERGUN
40 Boulevard Henri Sellier
92150 Suresnes, F
contact@cybergun.com