Walther CO² - 12g Spezialkapseln
ArtNr: PBZ135
EUR 9,50
Lagernd
Rediscover the Colt 2009 - The Colt from the modern era!
This GBB is a modernized version of the legendary Colt 1911 with some features that will thrill you:
With its powerful blowback, your customers will love it for sure!
| Beschreibung | Colt 2009 Rail Concept CO2 - Black Vollmetall |
|---|---|
| Länge | 250mm |
| ArtNr | WC48C |
| Treffsicherheit | ca. 15m |
| Type | CO² |
| HopUp | Ja verstellbar |
| Hersteller | SRC |
| Meter/Sekunde | 118 |
| Schusskapazität | 1 |
| Kaliber | 6mm |
| Magazinkapazität | 28 |
| Stk | 1 |
| Gewicht | 1180g |
| Joule | 1,4 |
GF Corp Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Jana Długosza 42-46
51-162 Wrocław, P
b2b@gfcorp.pl