SCHUTZBRILLE Bolle
ArtNr: Z849
EUR 9,00
Ausverkauft
Description
A short version of the 3-shot Franchi, this Sportline shotgun uses the realistic looking shells and is made with a metal outer barrel.
This is, like its bigger brother (Ref. 16061), a shotgun that will enjoy great respect amongst your friends.
So if you need something a bit more compact for urban gaming this is the right choice for you.
| Beschreibung | Franchi SAS 12 Short, 3-burst |
|---|---|
| Länge | 700mm |
| ArtNr | W142 |
| Treffsicherheit | ca. 10m |
| HopUp | Ja |
| Hersteller | ASG |
| Meter/Sekunde | 85 |
| Schusskapazität | 3 |
| Kaliber | 6mm |
| Magazinkapazität | 30 |
| Stk | 1 |
| Gewicht | 1200g |
| Joule | 0,7 |
ActionSportGames A/S
Bjergvangen 1
3060 Espergaerde, DK
sales@actionsportgames.com