MAGAZINHALTER für MP5
ArtNr: ZM918
EUR 19,90
Lagernd
Description
Look at a B&T5 and most people will recognize it.
This is a true classic used by law enforcement and and seen in cinemas all over the world.
This Sportline version is the A5 with a retractable stock licensed by the Swiss manufacturer,
Brügger & Thomet.
The Sportline value pack (SLV) products, are good all-round products.
Targeted mainly at regular players, they are well-built, reliable and affordable.
The value pack includes everything needed to get started like: Battery, Charger, BB's and Sling.
The Sportline Airsoft guns are made up of a mix of plastics and metal in structure and body.
Some of the models can be modified or upgraded
| Beschreibung | B&T5 A5 inkl. Akku + Lader |
|---|---|
| Länge | 735mm |
| ArtNr | W015 |
| Treffsicherheit | ca. 25 m |
| HopUp | Ja - verstellbar |
| Hersteller | ASG |
| Meter/Sekunde | 100 |
| Schusskapazität | 14/sek semi/vollautomatik |
| Kaliber | 6mm |
| Magazinkapazität | 200 |
| Stk | 1 |
| Gewicht | 1900g |
| Joule | 1 |
ActionSportGames A/S
Bjergvangen 1
3060 Espergaerde, DK
sales@actionsportgames.com