Walther CO² - 12g Spezialkapseln
ArtNr: PBZ135
EUR 9,50
Lagernd
Dieses Produkt ist laut österr. Gewerbeordnung §50 Abs.2 per Versand nicht bestellbar und wird daher nur bei uns im Geschäftslokal in Wien verkauft und ausgeliefert!
Inspired from Beretta’s M84 « Cheetah » and brought to you in a CO2 airgun version, shooting 4,5 mm BB.
The compactness of this pistol confers remarkable lightness and maneuverability upon it.
This replica shoots 4.5mm steel pellets and has a fixed breech,
allowing less Co2 consumption and increasing its durability.
Delivered with a magazine holding up to 20 pellets.
CO² Pistole Full Metal - 4,5mm Stahlrundkugel
| Beschreibung | P84 Vollmetall Tan |
|---|---|
| Länge | 175mm |
| ArtNr | LDP09T |
| Type | CO² |
| Hersteller | Cybergun |
| Meter/Sekunde | 107 |
| Kaliber | 4,5mm |
| Magazinkapazität | 20 |
| Stk | 1 |
| Gewicht | 739g |
| Joule | 2 |
CYBERGUN
40 Boulevard Henri Sellier
92150 Suresnes, F
contact@cybergun.com